Hasiči informují
Zpravodaj hasičského sportu

Zpravodaj hasičského sportu vydává Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezka. Jeho prostřednictvím se každé tři měsíce dozvíte zajímavé informace o činnosti a hlavních aktivitách této instituce. Dobrovolní hasiči, kterých je registrováno na 350 000 po celé České republice, se angažují nejen v rámci integrovaného záchranného systému. Nedílnou součástí činnosti SH ČMS je i řada sportovních akcí pro děti a mládež, stejně jako velmi úspěšná reprezentace dospělých, dorostenců či juniorů v požárním sportu na světových akcích.

Zpravodaj č. 1/2017

Zpravodaj č. 2/2017

Zpravodaj č. 3/2017

 
Leden - Nebezpečí v zimním období

Jakmile se hladiny rybníků, vodních nádrží a při delších a silnějších mrazech také řek pokryjí vrstvou ledu, lidé si vyráží zabruslit na čerstvém vzduchu a v přírodě. Je to přeci daleko romantičtější než tlačenice na stadionu.

Rozšířené informace

Celý článek...
 
Únor - Nebezpečí při užívání topidel

Je únor a topidla, která se starají o teplo v našich domovech, jají již za sebou takřka polovinu topné sezóny. V tom lepším případě nás topidla bezpečně zahřála po celou dobu chladných měsíců, ale nemusí tomu tak být i nadále. Protože topidla jsou velmi častou příčinou vzniku požárů, připomeňme si několik zásad jejich bezpečného užívání.

Rozšířené informace

Celý článek...
 
Březen - Nebezpečí při vypalování trávy

Oheň rozdělaný v přírodním prostředí v jarních měsících se může snadno vymknout kontrole a způsbit požár. V jarním období, kdy je vegetace suchá hrozí zvýšené nebezpečí vzniku požáru s jeho následným rychlým šířením do okolního prostředí. Velkým nešvarem stále zůstává vypalování suché trávy, které již v mnoha případech zapříčinilo zejména u starších občanů nejedno zranění, či dokonce ztráty na lidských životech.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí1234DalšíKonec »

Strana 1 z 4


Čechy pod Kosířem